Produkcja filmów - Warszawa - soul seed media

Chcesz zrealizować projekt? Skontaktuj się z nami!

Napisz: info@soulseedmedia.pl, zadzwoń: (+48) 693 406 195, lub wypełnij formularz.

Produkcja filmowa - to my!

Realizujemy przeróżne formy filmowe na potrzeby biznesu, przemysłu, nauki, edukacji, administracji, stowarzyszeń, NGO, organizacji kulturalnych.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno spoty reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, filmy szkoleniowe, filmy instruktażowe, filmy edukacyjne, filmy z wydarzenia (event clip), jak i kampanie społeczne oraz teledyski.

Wspieramy firmy w działalności marketingowej, tworząc spoty lub filmy do internetu, telewizji czy kina. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą produkcję filmową - wszystko zależy od potrzeb, możliwości i budżetu klienta.

Dom produkcyjny - Warszawa

Jesteśmy domem produkcyjnym, to znaczy, realizujemy nasze produkcje samodzielnie, niezależnie, od samego początku do końca, towarzysząc naszym klientom na każdym etapie. Dom produkcyjny to spore oszczędności, nie podlegamy agencjom reklamowym, nie musimy utrzymywać dużego zespołu, a kontakt z nami jest bezpośredni i błyskawiczny. Dom produkcyjny to także wszechstronność i spójność, wszystkie etapy - research, scenariusz, przygotowanie do produkcji filmowej, postprodukcja - montaż, udźwiękowienie, korekcja barwna odbywają się w jednym miejscu, co bardzo usprawnia cały proces.

Spot reklamowy

Reklama jest niezbędna - żeby wyróżnić się na rynku, musimy zwrócić na siebie uwagę. Spot reklamowy / spot promocyjny to odpowiednia - krótka i dynamiczna forma, w której można przedstawić walory i cechy jakości produktu lub usługi. Przykładowe realizacje - spoty reklamowe i filmy promocyjne można znaleźć w TYM artykule.

Film korporacyjny / film wizerunkowy

Wraz z rozwojem firm, pojawia się potrzeba zbudowania autorytetu i pozycji na rynku. Liczy się nie tylko bogata oferta produktów lub usług, ale także w jaki sposób biznes lub organizacja jest postrzegana jako całość. Realizujemy filmy korporacyjne / wizerunkowe, prezentujące misję i komunikujące wartości firmy. Przykładowe filmy korporacyjne / wizerunkowe można znaleźć w TYM artykule.

Film instruktażowy / szkoleniowy

Skomplikowane procedury, procesy lub obsługa produktu lub usługi nie musi wymagać sztabu pracowników oraz szkoleń dla klientów. Realizacja prostej formy filmowej, umieszczonej na firmowym kanale YouTube, w łatwy sposób oszczędzi czas, zarówno organizacji, jak i użytkownikom produktów. Przykładowe filmy instruktażowe / szkoleniowe można znaleźć w TYM artykule.

Film edukacyjny

Tworząc kurs edukacyjny online - szkołę tańca, naukę gry na instrumencie, czy kurs językowy możemy dotrzeć do bardzo wielu potencjalnych klientów. Materiały edukacyjne video są bardzo szeroko używane w e-learningu - umożliwiając użytkownikom dostęp w każdym, dogodnym dla nich czasie. Krótkie, demonstracyjne filmy, zamieszczane w internecie, mogą także być formą reklamy i zachęcić do udziału w kursach prowadzonych stacjonarnie. Więcej przykładów - w TYM artykule.

Film z wydarzenia / event clip

Ważne momenty w życiu firmy lub organizacji - rocznica, kamień milowy w rozwoju, czy osiągnięcie założonego celu, wymagają udokumentowania. Taka relacja z wydarzenia może być również pomocna działowi HR w rekrutacji nowych pracowników. Także koncert, spektakl teatralny, lub inne wydarzenie artystyczne może być zarejestrowane w całości i opatrzone komentarzem twórców lub wykonawców. Filmy z wydarzenia, to reportaże, prezentujące skrót oraz wypowiedzi uczestników. Więcej na ten temat można przeczytać w TYM artykule, a poniżej przykład takiej realizacji - reportaż z koncertu, w którym twórcy opowiadają o pracy nad jego powstawaniem:

Kampania społeczna

Spoty kampanii społecznych lub wirale to krótkie formy zwracające uwagę na ważne zjawiska społeczne, zmieniające myślenie i prowokujące do działania. Przykładowe realizacje spotów kampanii społecznych można znaleźć w TYM artykule.

Teledyski / klipy / wideoklipy

W branży muzycznej reklama również jest kluczowa, by dotrzeć do odpowiedniego grona odbiorców. Trasa koncertowa, lub wydany album artysty najlepiej wypromuje teledysk, będący ilustracją utworu muzycznego. Opowiedziana historia angażuje uwagę widza i podkreśla przekaz artystyczny zawarty w muzyce. Przykładowe teledyski można znaleźć w TYM artykule.

Produkcja filmowa - to także animacje!

Niekiedy, pewne informacje trudno jest przekazać za pomocą konwencjonalnych ujęć filmowych. Podczas realizacji materiału video, możemy zaplanować miejsce dla animacji, które w prosty i efektowny sposób zilustrują temat. Spoty reklamowe lub promocyjne, a także inne formy, dzięki animacjom, zyskują dodatkową warstwę wizualną i nabierają dynamiki.

Peterson - film promocyjny - animacje produktów

W poniższym spocie promocyjnym dla producenta portfeli Peterson, za pomocą animacji, nasze studio filmowe ożywiło produkty, tworząc zabawne sytuacje z ich udziałem. Film jest przez to lekki i przyjemny w odbiorze.

Dobrze dobrane animacje, tworzone indywidualnie pod produkcję video, stanowią ciekawą warstwę, uzupełniającą treść filmu.

Produkcja video - Warszawa - soul seed media

Studio filmowe / dom produkcyjny - soul seed media - istnieje od 2006 roku. Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, promocyjnych i innych form video-marketingu. Tworzymy spoty i filmy, uwzględniając różne aspekty promocji, w pracy naszego studio pojawiły się produkcje typowo reklamowe, jak i artystyczne.

Filmy reklamowe - Warszawa - soul seed media

Jesteśmy obecni w Warszawie i Wrocławiu, ale działamy na terenie całej Polski, a także Europy i świata. Jeden z naszych reportaży był realizowany w Afryce, w Rwandzie.

Reportaż - Rwanda

Nasze realizacje publikowane w internecie, są przetłumaczone na takie języki jak: chiński, koreański, tajski, japoński i dzięki systemowi lokalizacji YouTube prezentowane widzowi w języku zgodnym z jego lokalizacją.

Produkcja filmowa - to nasza specjalność!

Produkcja filmów reklamowych i innych form, jest procesem bardzo złożonym, a naszą specjalnością jest kompleksowe zrozumienie materii, oraz obszaru działania naszych klientów.

Produkcja filmów promocyjnych - soul seed media - Warszawa

Tworzymy filmy w takiej formie, by mogły być skutecznym narzędziem wideo-marketingu.

Od scenariusza do emisji!

Działamy jako dom produkcyjny, przeprowadzając całą produkcję filmową pod naszą kontrolą. W trakcie przygotowania scenariusza, zajmujemy się przetworzeniem treści merytorycznej dostarczonej przez klienta na atrakcyjny przekaz wizerunkowy. Podczas produkcji, konsultujemy sposób prezentacji kluczowych informacji.

Video marketing - soul seed media - Warszawa

Staramy się, aby przekaz układał się w historię i był zrozumiały dla odbiorcy. Aktywnie poszerzamy wiedzę w dziedzinie storytellingu i wplatania w scenariusz elementów fabularnych.

Diveye

Nasi klienci są zadowoleni!

Zaufali nam klienci, zajmujący się między innymi: metrologią przemysłową, produkcją portfeli, wykonywaniem zdjęć podwodnych, potrafimy stworzyć skuteczne promocyjne filmy na potrzeby każdej branży.

Mitutoyo

Dbamy o to, by nawet bardzo złożony przekaz był przystępny i zrozumiały dla odbiorcy, który nie posiada specjalistycznej wiedzy.

Jesteśmy elastyczni!

W produkcji filmowej, tworzymy indywidualne podejście dla każdego z naszych klientów. Możemy dopasować odpowiednią formę filmu i ilość dni zdjęciowych do Państwa budżetu. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu filmowego, co pozwala nam realizować zdjęcia najwyższej jakości.

Produkcja wideo - soul seed media - Warszawa

Pewne formy można zrealizować prostymi środkami, inne wymagają poważniejszych inwestycji.

Ponad 15 lat w produkcji filmowej!

Branża filmowa to nasz żywioł. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w produkcji filmów - a nasze usługi są wysoko oceniane przez klientów. Dysponujemy profesjonalnym studio montażowym dostosowanym do realizacji dźwięku i korekcji barwnej.

Produkcja filmowa - soul seed media - Warszawa

Chcemy budować trwałe relacje biznesowe, powracający klienci są dla nas bardzo ważni, staramy się diagnozować bieżące potrzeby w działalności marketingowej firm i tworzyć kolejne rozwiązania w miarę pojawiających się potrzeb.

Mitutoyo

Doradzamy w doborze formy, w pracy z klientem razem tworzymy scenariusz. Odradzamy tworzenia contentu, którego nie potrzebujesz - nie zawsze droga produkcja filmowa jest najlepszym pomysłem, a racjonalne działania i wykorzystanie środków na potrzeby reklamy jest bardzo ważne - przede wszystkim liczy się skuteczność.

Zapraszamy do współpracy!

Masz gotowy pomysł na film lub spot reklamowy? Potrzebujesz skonsultować szczegóły? Chcesz wiedzieć jak zabrać się za stworzenie konspektu filmu?

Produkcja filmów reklamowych - soul seed media - Warszawa

Chętnie pomożemy w produkcji video - filmów, spotów reklamowych i innych gatunków. Nasz biznesowy dom - studio filmowe soul seed media - mieści się w Warszawie, ale chętnie realizujemy produkcje na terenie całej Polski.

Chcesz zrealizować projekt? Skontaktuj się z nami!

Napisz: info@soulseedmedia.pl, zadzwoń: (+48) 693 406 195, lub wypełnij formularz.