Filmy instruktażowe - Warszawa i cała Polska

Chcesz zrealizować projekt? Skontaktuj się z nami!

Napisz: info@soulseedmedia.pl, zadzwoń: (+48) 693 406 195, lub wypełnij formularz.

Filmy szkoleniowe / filmy instruktażowe - dla kogo?

Mitutoyo - film korporacyjny

Filmy szkoleniowe / filmy how-to, oraz tzw. explainer video pomagają zrozumieć istotę działania produktu lub usługi, oraz stają się coraz bardziej popularną formą nauczania, używaną w e-learningu.

Mitutoyo

Tutaj, materiał edukacyjny w formie filmowej, przeznaczony jest do indywidualnego szkolenia - pracowników lub klientów firmy.

Film korporacyjny - Mitutoyo - Beyond measurement

Czym innym jest spot reklamowy lub spot promocyjny, który przede wszystkim prezentuje walory produktów lub usług, a jeszcze inną formą - film wizerunkowy lub film korporacyjny, prezentujący misję i wartości firmy. Więcej informacji o tym czym jest spot reklamowy / spot promocyjny oraz film korporacyjny można przeczytać w artykułach, klikając w powyższe hasła.

Mitutoyo - zespół

Filmy szkoleniowe / filmy instruktażowe profesjonalne szkolenie on-line

Rozbudowana oferta firmy wymaga stworzenia odpowiedniej bazy materiałów szkoleniowych - najlepiej w wygodnej formie video. Jest to dużo prostsze, niż zatrudnianie w firmie całego sztabu pracowników, odpowiedzialnych za szkolenia indywidualnego klienta. Produkcje filmowe oszczędzają czas i pieniądze! Oto przykładowy film szkoleniowy / instruktażowy, zrealizowany dla Mitutoyo Europe GmbH:

Instruktor - w tym przypadku pracownik firmy - w przystępnej formie przeprowadza odbiorcę przez podstawowy zakres obsługi urządzenia pomiarowego.

Mitutoyo - caliper

Poprzez sekwencję kolejnych ujęć możemy dokładnie przeanalizować i w razie potrzeby odtworzyć cały proces kalibracji urządzenia oraz poprawnie dokonać pomiaru.

Mitutoyo - caliper

Nagrania całego procesu szkolenia mogą odbyć się jedynie raz, a materiał video, udostępniony na kanale YouTube firmy, może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Mitutoyo - organizm

Filmy szkoleniowe i instruktażowe mogą też pełnić funkcje reklamowe i promocyjne - odbiorca ma możliwość dokładniejszego zapoznania się z działaniem produktu, przy okazji, może także poznać jego cechy i walory a w rezultacie - zdecydować o jego zakupie. Dobrze skonstruowany film szkoleniowy / instruktażowy staje się więc narzędziem reklamy.

Mitutoyo - micrometer

Kolejną funkcją filmów szkoleniowych / instruktażowych może być szkolenie nowych pracowników w zakresie procesów produkcyjnych, konkretnych przepisów BHP, obsługi i serwisu produktów, skracając w ten sposób znacznie czas potrzebny do wdrożenia na odpowiednie stanowisko pracy.

Mitutoyo - organizm

Produkcja filmów i animacje

Peterson

Niekiedy, pewne informacje trudno jest przekazać za pomocą konwencjonalnych ujęć filmowych. Podczas realizacji materiału video, możemy zaplanować miejsce dla animacji, które w prosty i efektowny sposób zilustrują temat.

W powyższym spocie promocyjnym dla producenta portfeli Peterson, za pomocą animacji, nasze studio filmowe ożywiło produkty, tworząc zabawne sytuacje z ich udziałem. Film jest przez to lekki i przyjemny w odbiorze i przyciągający uwagę odbiorców.

Peterson

Dobrze dobrane animacje, tworzone indywidualnie pod materiał video, stanowią ciekawą warstwę, uzupełniającą treść filmu w atrakcyjnej formie.

Peterson

Filmy szkoleniowe - Warszawa i cała Polska

Mitutoyo - caliper

Studio filmowe soul seed media istnieje od 2006 roku, w 2012 przeprowadziliśmy się z Wrocławia do Warszawy. Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, promocyjnych i innych form video-marketingu. Tworzymy filmy, uwzględniając różne aspekty promocji, w pracy naszego studio pojawiły się produkcje typowo reklamowe, wizerunkowe jak i kampanie społeczne oraz teledyski.

Filmy reklamowe - Warszawa - soul seed media

Jesteśmy obecni w Warszawie i Wrocławiu, ale działamy na terenie całej Polski, a także Europy i świata. Jeden z naszych reportaży był realizowany w Afryce, w Rwandzie.

Reportaż - Rwanda

Nasze filmy, publikowane w internecie, są przetłumaczone na takie języki jak: chiński, koreański, tajski, japoński i dzięki systemowi lokalizacji YouTube prezentowane widzowi w języku zgodnym z jego lokalizacją.

Filmy szkoleniowe i instruktażowe - od hydraulika - do Doliny Krzemowej

Mitutoyo - U-WAVE

Produkcja filmów szkoleniowych / filmów instruktażowych jest procesem bardzo złożonym, a naszą specjalnością jest kompleksowe zrozumienie materii, oraz obszaru działania naszych klientów.

Mitutoyo - Mathlab - screen

W trakcie przygotowania scenariusza, zajmujemy się przetworzeniem treści merytorycznej dostarczonej przez klienta na atrakcyjny przekaz wizerunkowy. Podczas produkcji, konsultujemy sposób prezentacji kluczowych informacji, by tworzyły spójny obraz zrozumiały dla niewykwalifikowanego odbiorcy.

Diveye - zdjęcia podwodne

Zaufali nam klienci, zajmujący się między innymi: metrologią przemysłową, produkcją portfeli, wykonywaniem zdjęć podwodnych, potrafimy stworzyć skuteczne promocyjne filmy i inne produkcje filmowe na potrzeby każdej branży.

Diveye - zdjęcia podwodne

Jesteśmy elastyczni!

Tworzymy indywidualne podejście w kreacji dla każdego z naszych klientów. Możemy dopasować odpowiednią formę filmu i ilość dni zdjęciowych do Państwa budżetu.

Produkcja wideo - soul seed media - Warszawa

Branża filmowa to nasz żywioł. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w produkcji filmów - a nasze usługi są wysoko oceniane przez naszych klientów. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu filmowego, gwarantującego najwyższej jakości obraz i dźwięk.

Produkcja filmowa - soul seed media - Warszawa

Chcemy budować trwałe relacje biznesowe, powracający klienci są dla nas bardzo ważni, staramy się diagnozować bieżące potrzeby i proponować kolejne rozwiązania w miarę pojawiających się potrzeb.

Mitutoyo

Doradzamy w doborze formy, w pracy z klientem razem tworzymy scenariusz. Odradzamy tworzenia contentu, którego nie potrzebujesz - nie zawsze drogi film jest najlepszym pomysłem, a racjonalne wykorzystanie środków na promocję jest bardzo ważne - przede wszystkim liczy się skuteczność.

Mitutoyo - Quantumike

Zapraszamy do współpracy!

Masz gotowy pomysł na film? Potrzebujesz skonsultować szczegóły? Chcesz wiedzieć jak zabrać się za stworzenie konspektu filmu?

Produkcja filmów reklamowych - soul seed media - Warszawa

Chętnie pomożemy w produkcji video dla firm - filmów szkoleniowych, instruktażowych, spotów reklamowych. Jesteśmy obecni w Warszawie, ale realizujemy nasze produkcje na terenie całej Polski.

Chcesz zrealizować projekt? Skontaktuj się z nami!

Napisz: info@soulseedmedia.pl, zadzwoń: (+48) 693 406 195, lub wypełnij formularz.